Dział Inwestycji i Rozwoju – projekty

Rekrutacja do projektu – szkolenia/ warsztaty dla pracowników na Politechnice Krakowskiej

 

Rekrutacja na szkolenia dla kadry dydaktycznej 

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu POWER ,,Centrum wiedzy o dostępności i upowszechniania zasad projektowania uniwersalnego w obszarze designu i przedmiotów codziennego użytku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego z dniem 20 kwietnia 2022 r. ogłaszamy nabór na szkolenie pt.
„Metodyka projektowania uniwersalnego oparta o pętle projektowo badawcze zgodnie z metodyką projektowania Lean UX – warsztaty w zakresie zasad projektowania uniwersalnego dla kadry uczelni na Politechnice Krakowskiej.” dla pracowników naukowo – dydaktycznych i dydaktycznych Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej.

Działanie to kończy cykl szkoleń podnoszących kompetencje kadry dydaktycznej z zakresu projektowania uniwersalnego, które były realizowane przez Politechnikę Krakowską, Politechnikę Opolską oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

Warunki udziału w projekcie oraz szczegółowe informacje dot. rekrutacji i udziału w projekcie znajdą Państwo w Regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie.

Dokumenty rekrutacyjne dla kandydata do projektu [wersja papierowa] należy składać w terminie:

do 5 maja 2023 r., do godz. 12:00.

  • pracownicy Politechniki Opolskiej – w Biurze projektu (ul. Prószkowska 76 budynek 5, pok. 109 A, 45 – 758 Opole, e-mail: kluger@po.edu.pltel.: 77 449 83 55, m.bohm@po.edu.pl tel. 77 449 84 18), od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00
  • pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – w Dziale Rozwoju (ul. Podchorążych 2 pok. 138, tel: 12 662 64 09, e-mail: biurorozwoju@up.krakow.pl) od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00,
  • pracownicy Politechniki Krakowskiej – w Biurze projektu (Al. Jana Pawła II 37, 31-864 Kraków pok. A212, tel. 12 628 38 02, e-mail dostępny.design@pk.edu.pl) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00
    [FORMULARZ]
    Uwaga! Prosimy o drukowanie dokumentów zawierających symbole instytucji w kolorze!

Kluczowe aktywności podczas szkolenia:

  • Zapoznanie uczestników z istniejącymi metodykami projektowania i tym w jaki sposób wpływają one na rozwój uniwersalnego produktu.
  • Zaprezentowanie i omówienie zasad planowania procesu projektowego oraz działań i narzędzi mających wpływ na jego rozwój.
  • Przedstawienie i omówienie technik makietowania pozwalających uzyskać pożądany rezultat na odpowiednim etapie rozwoju produktu.
  • Przekazanie informacji na temat opracowania scenariuszy badawczych w procesie projektowania uniwersalnego.

Kluczowe korzyści ze szkolenia:

  • Wiedza na temat doboru metodyki projektowania do potrzeb projektu produktu uniwersalnego
  • Umiejętność zaplanowania projektu w oparciu o różne tryby jego realizacji
  • Umiejętność tworzenia agendy projektowo-badawczej w projekcie uniwersalnego produktu

Szkolenie odbędzie się w dniach 11-12 maja 2023 na terenie kampusu Wydziału Mechanicznego zlokalizowanego przy al. Jana Pawła II 37 w Krakowie. Moduły wykładowe i moduły warsztatowe odbędą się w Sali A209. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 8 godzin lekcyjnych, między którymi przewidziane zostały przerwy kawowe i przerwa obiadowa.

Po dokonaniu wstępnej selekcji kandydatów, zakwalifikowani uczestnicy muszą złożyć w Biurze Projektu:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest stałe zatrudnienie na jednej z uczelni biorących udział w Projekcie. Szkolenie przewiduje udział po 5 osób z każdej uczelni, o przyjęciu których zdecyduje miejsce na liście rankingowej. Szczegółowe zasady punktacji dostępne są w Regulaminie.

Uczestnikom szkolenia z Politechniki Opolskiej przysługuje nieodpłatny transport kolejowy do i z Krakowa oraz zakwaterowanie w noc między dniami szkoleniowymi. Organizator szkolenia zapewni wszystkim uczestnikom ciepły posiłek w obu dniach szkolenia oraz kolację po pierwszym dniu. Podczas szkolenia dostępny będzie również bufet kawowy.

 

Wskazówki dojazdu komunikacją zbiorową z dworca Kraków Główny:

  1. Po opuszczeniu pociągu należy kierować się schodami lub windą w dół do hali dworcowej
  2. W hali dworcowej należy podążać w kierunku zachodnim wypatrując oznaczeń „wyjście”, Stare Miasto, ul. Pawia oraz piktogramu z ikoną tramwaju za którymi należy się kierować w stronę podziemnego przystanku tramwajowego
  3. Po znalezieniu się na przystanku tramwajowym należy wsiąść do tramwaju linii 50 jadącym w kierunku „Kurdwanów P+R”.
  4. Należy wysiąść na najbliższym przystanku „Rondo Mogilskie”. Po opuszczeniu tramwaju należy przejść najbliższym przejściem dla pieszych kierując się w stronę przystanku zlokalizowanego w sąsiedztwie parterowego pawilonu z kioskiem. Nazwa przystanku to również „Rondo Mogilskie”
  5. Z tego przystanku należy wsiąść w jeden z tramwajów linii 4 lub 52. Uwaga, tramwaje linii 52 to składy wysokopodłogowe nieprzystosowane do korzystania przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
  6. Tramwajem linii 4 lub 52 (jadą tą samą trasą) należy przejechać 4 przystanki i wysiąść na 5-tym przystanku o nazwie „AWF”.
  7. Po opuszczeniu tramwaju należy kierować się na przejście dla pieszych za tramwajem i przejść w stronę północną (przez torowisko) a następnie przez jezdnię. Schodząc z pasów należy uważać na rowery poruszające się po ścieżce rowerowej.
  8. Po przejściu pasów należy kierować się na wprost i przejść przez pasy znajdujące się po lewej stronie na drugą stronę ulicy. Następnie należy kierować się w stronę wysokiego brązowego budynku połączonego przewiązkami z kolejnymi budynkami.
  9. Budynek A wydziału mechanicznego to najwyższy budynek na kampusie do którego prowadzą dwa wejścia: od strony zewnętrznej (wschodniej) wewnętrznej (zachodniej). Wejście od strony zachodniej wyposażone jest w rampę podjazdową. Należy udać się wejściem do środka budynku.
  10. Budynek wyposażony jest w windy, które znajdują się na prawej ścianie zaraz od wejścia idąc od strony zachodniej. Wchodząc od strony wschodniej należy minąć portiernię i korytarz, windy zlokalizowane są na ścianie po lewej stronie. Mapa tyflograficzna znajduje się z prawej strony wejścia na schody, które zlokalizowane są naprzeciwko wind.
  11. Sala A209 znajduje się na 2 piętrze budynku. Po wyjściu z windy należy kierować się na wprost mijając schody od prawej strony i wejść w długi korytarz. Idąc schodami należy kierować się na lewo a następnie znów w lewo i wejść w długi korytarz.
  12. Wejście do Sali znajduje się na końcu korytarza.

Alternatywnie po wyjściu z tramwaju na przystanku AWF można uruchomić aplikację IntoNavi, która za pomocą komend głosowych doprowadzi zainteresowanego do tablicy tyflograficznej znajdującej się przy schodach w hallu budynku A.

Pomoc w dostaniu się do Sali można uzyskać prosząc o asystę w portierni lub dzwoniąc pod numer 602 383 920.

Wskazówki dojazdu transportem indywidualnym:

Z autostrady A4 z kierunku Katowice:

  1. Trzymaj się lewej strony, jadąc dalej po S52, podążaj za znakami „Kraków/Warszawa”
  2. Po 3.3km Zjedź, kierunek: profesora Adama Rożańskiego/DK7/DK79
  3. Kontynuuj wzdłuż profesora Adama Rożańskiego/DK7/DK79 przez 8.5km
  4. Wybierz jeden z dwóch lewych pasów, aby skręcić łagodnie w lewo w Estakada Imienia Generała Tadeusza Rozwadowskiego/III obwodnica/DK79 i kontynuuj przez 5.4km
  5. Trzymaj się lewej strony, jadąc dalej po estakada Imienia Generała pil. Mateusza Iżyckiego/III obwodnica/DK79 i kontynuuj przez 1.1km
  6. Trzymaj się lewej strony, jadąc dalej po estakada Imienia Generała pil. Mateusza Iżyckiego/III obwodnica/DK79 i kontynuuj przez 2.5km
  7. Skręć w prawo w Izydora Stella-Sawickiego i kontynuuj przez 1.3km
  8. Zjedź, kierunek: al. Jana Pawła II i kontynuuj przez 500m
  9. Skręć na najbliższym zjeździe w prawo – dotarłeś/-aś do celu.

Z drogi krajowej nr 7 z kierunku Warszawa:

  1. Kieruj się aleja 29 Listopada/DK7 na południe w stronę Stefana Banacha i kontynuuj przez 2.2 km.
  2. Wybierz lewy pas, aby wjechać na III obwodnica/Lublańska/DK79, kierunek: Sandomierz i kontynuuj przez 1km
  3. Trzymaj się lewej strony, jadąc dalej po estakada Imienia Generała pil. Mateusza Iżyckiego/III obwodnica/DK79 i kontynuuj przez 1.1km
  4. Trzymaj się lewej strony, jadąc dalej po estakada Imienia Generała pil. Mateusza Iżyckiego/III obwodnica/DK79 i kontynuuj przez 2.5km
  5. Skręć w prawo w Izydora Stella-Sawickiego i kontynuuj przez 1.3km
  6. Zjedź, kierunek: al. Jana Pawła II i kontynuuj przez 500m
  7. Skręć na najbliższym zjeździe w prawo – dotarłeś/-aś do celu

***************

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ

***************

Rekrutacja uzupełniająca dla kadry dydaktycznej

Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej

 

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu POWER ,,Centrum wiedzy o dostępności i upowszechniania zasad projektowania uniwersalnego w obszarze designu i przedmiotów codziennego użytku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego z dniem 21 listopada 2022 r. ogłaszamy nabór na szkolenie pt.

Metodyka projektowania uniwersalnego oparta o pętle projektowo badawcze zgodnie z metodyką projektowania Lean UX – warsztaty w zakresie zasad projektowania uniwersalnego dla kadry uczelni na Politechnice Krakowskiej

dla pracowników naukowo – dydaktycznych i dydaktycznych Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej.

 

Działanie to inicjuje cykl szkoleń podnoszących kompetencje kadry dydaktycznej z zakresu projektowania uniwersalnego, który będzie kontynuowany przez Politechnikę Opolską oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

Warunki udziału w projekcie oraz szczegółowe informacje dot. rekrutacji i udziału w projekcie znajdą Państwo w Regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie.

 

Dokumenty rekrutacyjne dla kandydata do projektu [wersja papierowa] należy składać w terminie

do 23 listopada 2022r., do godz. 12:00

  • pracownicy Politechniki Opolskiej – w Biurze projektu (ul. Prószkowska 76 budynek 5, pok. 109 A, 45 – 758 Opole, e-mail: kluger@po.edu.pl tel.: 77 449 83 55, m.bohm@po.edu.pl tel. 77 449 84 18), od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00
  • pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – w Dziale Rozwoju (ul. Podchorążych 2 pok. 138, tel: 12 662 64 09, e-mail: biurorozwoju@up.krakow.pl) od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00,
  • pracownicy Politechniki Krakowskiej – w Biurze projektu (Al. Jana Pawła II 37, 31-864 Kraków pok. A212, tel. 12 628 38 02, e-mail dostępny.design@pk.edu.pl) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00

 

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie dla kadry dydaktycznej PO, UP i PK

Uwaga! Prosimy o drukowanie dokumentów zawierających symbole instytucji w kolorze!

 

Kluczowe aktywności podczas szkolenia:

  • Zapoznanie uczestników z istniejącymi metodykami projektowania i tym w jaki sposób wpływają one na rozwój uniwersalnego produktu.
  • Zaprezentowanie i omówienie zasad planowania procesu projektowego oraz działań i narzędzi mających wpływ na jego rozwój.
  • Przedstawienie i omówienie technik makietowania pozwalających uzyskać pożądany rezultat na odpowiednim etapie rozwoju produktu.
  • Przekazanie informacji na temat opracowania scenariuszy badawczych w procesie projektowania uniwersalnego.

 

Kluczowe korzyści ze szkolenia:

  • Wiedza na temat doboru metodyki projektowania do potrzeb projektu produktu uniwersalnego
  • Umiejętność zaplanowania projektu w oparciu o różne tryby jego realizacji
  • Umiejętność tworzenia agendy projektowo-badawczej w projekcie uniwersalnego produktu

 

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 24-25.11.2022 na terenie kampusu Wydziału Mechanicznego zlokalizowanego przy al. Jana Pawła II 37 w Krakowie. Moduły wykładowe i moduły warsztatowe odbędą się w Sali A209 oraz w Sali Rady Wydziału. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 8 godzin lekcyjnych, między którymi przewidziane zostały przerwy kawowe i przerwa obiadowa.

 

Po dokonaniu wstępnej selekcji kandydatów, zakwalifikowani uczestnicy muszą złożyć w Biurze Projektu:

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest stałe zatrudnienie na jednej z uczelni biorących udział w Projekcie. Szkolenie przewiduje udział po 5 osób z każdej uczelni, o przyjęciu których zdecyduje miejsce na liście rankingowej. Szczegółowe zasady punktacji dostępne są w Regulaminie.

 

Uczestnikom szkolenia z Politechniki Opolskiej przysługuje nieodpłatny transport kolejowy do i z Krakowa oraz zakwaterowanie w noc między dniami szkoleniowymi. Organizator szkolenia zapewni wszystkim uczestnikom ciepły posiłek w obu dniach szkolenia oraz kolację po pierwszym dniu. Podczas szkolenia dostępny będzie również bufet kawowy.

 

Wskazówki dojazdu komunikacją zbiorową z dworca Kraków Główny:

  1. Po opuszczeniu pociągu należy kierować się schodami lub windą w dół do hali dworcowej
  2. W hali dworcowej należy podążać w kierunku zachodnim wypatrując oznaczeń „wyjście”, Stare Miasto, ul. Pawia oraz piktogramu z ikoną tramwaju za którymi należy się kierować w stronę podziemnego przystanku tramwajowego
  3. Po znalezieniu się na przystanku tramwajowym należy wsiąść do tramwaju linii 50 jadącym w kierunku „Kurdwanów P+R”.
  4. Należy wysiąść na najbliższym przystanku „Rondo Mogilskie”. Po opuszczeniu tramwaju należy przejść najbliższym przejściem dla pieszych kierując się w stronę przystanku zlokalizowanego w sąsiedztwie parterowego pawilonu z kioskiem. Nazwa przystanku to również „Rondo Mogilskie”
  5. Z tego przystanku należy wsiąść w jeden z tramwajów linii 4 lub 52. Uwaga, tramwaje linii 52 to składy wysokopodłogowe nieprzystosowane do korzystania przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
  6. Tramwajem linii 4 lub 52 (jadą tą samą trasą) należy przejechać 4 przystanki i wysiąść na 5-tym przystanku o nazwie „AWF”.
  7. Po opuszczeniu tramwaju należy kierować się na przejście dla pieszych za tramwajem i przejść w stronę północną (przez torowisko) a następnie przez jezdnię. Schodząc z pasów należy uważać na rowery poruszające się po ścieżce rowerowej.
  8. Po przejściu pasów należy kierować się na wprost i przejść przez pasy znajdujące się po lewej stronie na drugą stronę ulicy. Następnie należy kierować się w stronę wysokiego brązowego budynku połączonego przewiązkami z kolejnymi budynkami.
  9. Budynek A wydziału mechanicznego to najwyższy budynek na kampusie do którego prowadzą dwa wejścia: od strony zewnętrznej (wschodniej) wewnętrznej (zachodniej). Wejście od strony zachodniej wyposażone jest w rampę podjazdową. Należy udać się wejściem do środka budynku.
  10. Budynek wyposażony jest w windy, które znajdują się na prawej ścianie zaraz od wejścia idąc od strony zachodniej. Wchodząc od strony wschodniej należy minąć portiernię i korytarz, windy zlokalizowane są na ścianie po lewej stronie. Mapa tyflograficzna znajduje się z prawej strony wejścia na schody, które zlokalizowane są naprzeciwko wind.
  11. Sala A209 znajduje się na 2 piętrze budynku. Po wyjściu z windy należy kierować się na wprost mijając schody od prawej strony i wejść w długi korytarz. Idąc schodami należy kierować się na lewo a następnie znów w lewo i wejść w długi korytarz.
  12. Wejście do Sali znajduje się na końcu korytarza.

 

Alternatywnie po wyjściu z tramwaju na przystanku AWF można uruchomić aplikację IntoNavi, która za pomocą komend głosowych doprowadzi zainteresowanego do tablicy tyflograficznej znajdującej się przy schodach w hallu budynku A.

 

Pomoc w dostaniu się do Sali można uzyskać prosząc o asystę w portierni lub dzwoniąc pod numer 602 383 920.

 

Wskazówki dojazdu transportem indywidualnym:

Z autostrady A4 z kierunku Katowice:

 

Z drogi krajowej 7 z kierunku Warszawa:

 

 

 

 

 

 

********

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu POWER ,,Centrum wiedzy o dostępności i upowszechniania zasad projektowania uniwersalnego w obszarze designu i przedmiotów codziennego użytku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego z dniem 14 listopada 2022 r. ogłaszamy nabór na szkolenie pt.

Metodyka projektowania uniwersalnego oparta o pętle projektowo badawcze zgodnie z metodyką projektowania Lean UX – warsztaty w zakresie zasad projektowania uniwersalnego dla kadry uczelni na Politechnice Krakowskiej

dla pracowników naukowo – dydaktycznych i dydaktycznych Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej.

 

Działanie to inicjuje cykl szkoleń podnoszących kompetencje kadry dydaktycznej z zakresu projektowania uniwersalnego, który będzie kontynuowany przez Politechnikę Opolską oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

Warunki udziału w projekcie oraz szczegółowe informacje dot. rekrutacji i udziału w projekcie znajdą Państwo w Regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie.

 

Dokumenty rekrutacyjne dla kandydata do projektu [wersja papierowa] należy składać w terminie

do 18 listopada 2022r., do godz. 15:00

  • pracownicy Politechniki Opolskiej – w Biurze projektu (ul. Prószkowska 76 budynek 5, pok. 109 A, 45 – 758 Opole, e-mail: kluger@po.edu.pl tel.: 77 449 83 55, m.bohm@po.edu.pl tel. 77 449 84 18), od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00
  • pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – w Dziale Rozwoju (ul. Podchorążych 2 pok. 138, tel: 12 662 64 09, e-mail: biurorozwoju@up.krakow.pl) od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00,
  • pracownicy Politechniki Krakowskiej – w Biurze projektu (Al. Jana Pawła II 37, 31-864 Kraków pok. A212, tel. 12 628 38 02, e-mail dostępny.design@pk.edu.pl) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00

 

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie dla kadry dydaktycznej PO, UP i PK

Uwaga! Prosimy o drukowanie dokumentów zawierających symbole instytucji w kolorze!

 

Kluczowe aktywności podczas szkolenia:

  • Zapoznanie uczestników z istniejącymi metodykami projektowania i tym w jaki sposób wpływają one na rozwój uniwersalnego produktu.
  • Zaprezentowanie i omówienie zasad planowania procesu projektowego oraz działań i narzędzi mających wpływ na jego rozwój.
  • Przedstawienie i omówienie technik makietowania pozwalających uzyskać pożądany rezultat na odpowiednim etapie rozwoju produktu.
  • Przekazanie informacji na temat opracowania scenariuszy badawczych w procesie projektowania uniwersalnego.

 

Kluczowe korzyści ze szkolenia:

  • Wiedza na temat doboru metodyki projektowania do potrzeb projektu produktu uniwersalnego
  • Umiejętność zaplanowania projektu w oparciu o różne tryby jego realizacji
  • Umiejętność tworzenia agendy projektowo-badawczej w projekcie uniwersalnego produktu

 

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 24-25.11.2022 na terenie kampusu Wydziału Mechanicznego zlokalizowanego przy al. Jana Pawła II 37 w Krakowie. Moduły wykładowe i moduły warsztatowe odbędą się w Sali A209 oraz w Sali Rady Wydziału. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 8 godzin lekcyjnych, między którymi przewidziane zostały przerwy kawowe i przerwa obiadowa.

 

Po dokonaniu wstępnej selekcji kandydatów, zakwalifikowani uczestnicy muszą złożyć w Biurze Projektu:

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest stałe zatrudnienie na jednej z uczelni biorących udział w Projekcie. Szkolenie przewiduje udział po 5 osób z każdej uczelni, o przyjęciu których zdecyduje miejsce na liście rankingowej. Szczegółowe zasady punktacji dostępne są w Regulaminie.

 

Uczestnikom szkolenia z Politechniki Opolskiej przysługuje nieodpłatny transport kolejowy do i z Krakowa oraz zakwaterowanie w noc między dniami szkoleniowymi. Organizator szkolenia zapewni wszystkim uczestnikom ciepły posiłek w obu dniach szkolenia oraz kolację po pierwszym dniu. Podczas szkolenia dostępny będzie również bufet kawowy.

 

Wskazówki dojazdu komunikacją zbiorową z dworca Kraków Główny:

  1. Po opuszczeniu pociągu należy kierować się schodami lub windą w dół do hali dworcowej
  2. W hali dworcowej należy podążać w kierunku zachodnim wypatrując oznaczeń „wyjście”, Stare Miasto, ul. Pawia oraz piktogramu z ikoną tramwaju za którymi należy się kierować w stronę podziemnego przystanku tramwajowego
  3. Po znalezieniu się na przystanku tramwajowym należy wsiąść do tramwaju linii 50 jadącym w kierunku „Kurdwanów P+R”.
  4. Należy wysiąść na najbliższym przystanku „Rondo Mogilskie”. Po opuszczeniu tramwaju należy przejść najbliższym przejściem dla pieszych kierując się w stronę przystanku zlokalizowanego w sąsiedztwie parterowego pawilonu z kioskiem. Nazwa przystanku to również „Rondo Mogilskie”
  5. Z tego przystanku należy wsiąść w jeden z tramwajów linii 4 lub 52. Uwaga, tramwaje linii 52 to składy wysokopodłogowe nieprzystosowane do korzystania przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
  6. Tramwajem linii 4 lub 52 (jadą tą samą trasą) należy przejechać 4 przystanki i wysiąść na 5-tym przystanku o nazwie „AWF”.
  7. Po opuszczeniu tramwaju należy kierować się na przejście dla pieszych za tramwajem i przejść w stronę północną (przez torowisko) a następnie przez jezdnię. Schodząc z pasów należy uważać na rowery poruszające się po ścieżce rowerowej.
  8. Po przejściu pasów należy kierować się na wprost i przejść przez pasy znajdujące się po lewej stronie na drugą stronę ulicy. Następnie należy kierować się w stronę wysokiego brązowego budynku połączonego przewiązkami z kolejnymi budynkami.
  9. Budynek A wydziału mechanicznego to najwyższy budynek na kampusie do którego prowadzą dwa wejścia: od strony zewnętrznej (wschodniej) wewnętrznej (zachodniej). Wejście od strony zachodniej wyposażone jest w rampę podjazdową. Należy udać się wejściem do środka budynku.
  10. Budynek wyposażony jest w windy, które znajdują się na prawej ścianie zaraz od wejścia idąc od strony zachodniej. Wchodząc od strony wschodniej należy minąć portiernię i korytarz, windy zlokalizowane są na ścianie po lewej stronie. Mapa tyflograficzna znajduje się z prawej strony wejścia na schody, które zlokalizowane są naprzeciwko wind.
  11. Sala A209 znajduje się na 2 piętrze budynku. Po wyjściu z windy należy kierować się na wprost mijając schody od prawej strony i wejść w długi korytarz. Idąc schodami należy kierować się na lewo a następnie znów w lewo i wejść w długi korytarz.
  12. Wejście do Sali znajduje się na końcu korytarza.

 

Alternatywnie po wyjściu z tramwaju na przystanku AWF można uruchomić aplikację IntoNavi, która za pomocą komend głosowych doprowadzi zainteresowanego do tablicy tyflograficznej znajdującej się przy schodach w hallu budynku A.

 

Pomoc w dostaniu się do Sali można uzyskać prosząc o asystę w portierni lub dzwoniąc pod numer 602 383 920.

 

Wskazówki dojazdu transportem indywidualnym:

Z autostrady A4 z kierunku Katowice:

 

Z drogi krajowej 7 z kierunku Warszawa:

Wielkość czcionki
Kontarst